O mnie

Cześć, mam na imię Agnieszka. Mój blog powstał w 2016 roku z pasji do sztuki kulinarnej, podróżowania, tworzenia dekoracji. Przede wszystkim, aby dzielić się wiedzą, pomysłami i inspiracjami z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi oraz większym gronem osób o podobnych zainteresowaniach. Poszukujących przepisów na zdrowe, naturalne jedzenie oraz pomysłów na ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Interesuje mnie temat zdrowego odżywiania i ekologicznego życia. Zaczęłam od uwolnienia jedzenia od wszelkich sztucznych dodatków, konserwantów i barwników. Wybieram tylko naturalne składniki, często z upraw ekologicznych. Preferuję kuchnię roślinną z dużą ilością kasz, orzechów, pestek, ziół. W myśl „jesteśmy tym, co jemy” staram się spożywać, jak najwięcej produktów, które odżywiają, dostarczają potrzebnych witamin i minerałów. Takie jedzenie sprawia, że mam lepsze samopoczucie i więcej energii. Na moim blogu znajdziecie przede wszystkim przepisy roślinne, ale nie tylko. Szybkie, smaczne, zdrowe i nieskomplikowane.

Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca, w których można odetchnąć świeżym powietrzem. Zjeść dobre, regionalne potrawy, przygotowane z ekologicznych produktów. Zwiedzić okolicę, pojeździć konno. Kontakt z przyrodą daje mi wiele satysfakcji  i zadowolenia. Natura jest dla mnie największą inspiracją.

Jestem miłośniczką kultury i sztuki, florystyki, dekoracji z naturalnych materiałów, takich jak: drewno, papier, tkaniny. Prezentuję tu pomysły, które być może będziecie chcieli wykorzystać.

Pasjonuje mnie fotografia kolorowa i czarno-biała. Moje zdjęcia znajdziecie też na Instagramie, gdzie zamieszczam więcej informacji z dziedziny kultury i sztuki.

Zachęcam wszystkich do zadawania pytań, wyrażania opinii, dzielenia się uwagami i informacjami. Będzie mi bardzo miło Was tu gościć.

s_100_1038

Pozdrawiam serdecznie 🍀

Agnieszka

Reklama