Kartki na Dzień Babci i Dziadka

Pamiętam, jak będąc dzieckiem robiłam laurki na Dzień Babci i Dziadka. Bardzo lubiłam rysować, więc sprawiało mi to dużą frajdę. Najczęstszym motywem moich laurek był kwiatek. Taki zwyczajny, prosty i serdeczny. Dzisiaj razem z córeczką zrobiłam kartki, które wysłałyśmy do Dziadków. Możliwości i pomysłów jest dużo. Jak zrobić efektowną kartkę w zaledwie kilka minut?

s_2153

Potrzebujemy kolorowe kartki z bloku technicznego, klej do tkanin, nożyczki oraz sznurki, tasiemki, koronkę, kawałek materiału i inne ozdoby. U mnie wszystkie wykorzystane po raz kolejny, bo zawsze mogą się przydać. I do kartek, są jak znalazł.

Kartkę z bloku składamy na pół. Przygotowujemy poszczególne elementy kompozycji z tasiemek, koronek, sznurków, które przyklejamy  na kartkę klejem do tkanin.

Wpisujemy życzenia i gotowe do wysłania lub wręczenia 🙂

Takie kartki zrobione własnoręcznie, w które wkładamy trochę wysiłku, serca i jeszcze kilka miłych słów od siebie są naprawdę wyjątkowe…

2 myśli na temat “Kartki na Dzień Babci i Dziadka

  1. Piękne i oryginalne 🙂 My robiłyśmy również własnoręczne – wyklejałyśmy kwiatki z kolorowych świecących papierów po prezentach świątecznych i efekt końcowy supwer świecące kwiatuszki jak się oczywiście światło załamuje :))) Też również polecam !!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s